Menu Zamknij

FAQ

Warunki zwrotu prowizji bankowej

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z programu naszego Biura Zwrotów Bankowych?

Profesjonalny i szybki zwrot prowizji bankowejKredyt udzielony na osobę prywatną
(tzw. kredyt niefirmowy)

Kredyt konsumpcyjny a zwrot prowizjiKredyt konsumpcyjny
(nie hipoteczny, nie na samochód)

bezpieczne zwrot prowizji bankowejUmowa kredytowa
podpisana nie wcześniej niż 01.01.2012 i trwająca minimum 12 miesięcy

Oto najczęściej zadawane pytania.

Zachęcamy do ich lektury - przekonamy, że warto skontaktować się z nami i odzyskać należne pieniądze.

Czym dokładnie zajmujecie się?

Nasza oferta dotyczy odkupienia praw do rozliczeń finansowych umów kredytów. Nasze Biuro Zwrotów Bankowych odzyskuje między innymi prowizje niesłusznie naliczone przez bank.

Nasza firma na podstawie analizy przesłanych dokumentów wycenia i proponuje zwrot ustalonej kwoty bezpośrednio na wskazane konto. Nie wiążą się z tym żadne opłaty. Jesteśmy po to, aby łatwo i szybko uzyskali Państwo należną gotówkę. To nic nie kosztuje!

Nasze biuro działa sprawnie i szybko, dlatego jest możliwość wypłaty nawet w ciągu 24 godzin. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania powierzonej sprawy, jednak zazwyczaj nie przekracza to 3 dni.

Aby nasi doświadczeni pracownicy mogli rzetelnie przeanalizować Państwa sprawę, niezbędne jest przesłanie skanów lub zdjęć pierwszych stron umowy kredytowej. Jeśli skorzystali Państwo z opcji konsolidacji pożyczek, konieczne będzie zeskanowanie wybranych stron, które potwierdzą spłatę konsolidowanych kredytów.

Nic straconego! Wystarczy skontaktować się z nami, a bezpłatnie podpowiemy, w jaki sposób można uzyskać raport BIK, tzw. „Profil kredytowy plus”. Dokument ten będzie posiadał wszystkie niezbędne dla nas informacje, które pomogą w przygotowaniu bezpłatnej wyceny