Menu Zamknij

Zwrot prowizji bankowej

Kredyt konsumencki, realny jego koszt i możliwość zwrotu prowizji bankowej!

Kiedy konsument decyduje się na zaciągnięcie kredytu, to oprócz sumy, którą otrzymuje się, jest się obciążonym kosztami jak między innymi odsetki, prowizja, ubezpieczenie, opłaty (jak np. przygotowawcza, administracyjna). Dlatego też kwota do spłaty zobowiązania jest znacznie wyższa niż ta faktycznie zaciągana. Prowizja to jednorazowa opłata, którą bank pobiera od Państwa przy udzielaniu kredytu. Może tego dokonać pobierając je w momencie, kiedy wpłaca środki na konto lub może też dolicza je do każdej raty kredytu - skutek tego jest taki, że kwota miesięcznej raty jest wtedy wyższa. Jeśli swoje zobowiązanie spłacili Państwo wcześniej niż zakładała to umowa z bankiem, skonsolidowali je lub przenieśli do innego banku należy się Państwu proporcjonalny zwrot prowizji bankowej!

Co możemy zaoferować w ramach naszej działalności?

Szybsza spłata kredytu - zwrot prowizji

Zwrot prowizji bankowej za wcześniejszą spłatę kredytu

Wcześniejsza spłata kredytu dla wielu osób oznacza spokój oraz zwiększenie stabilności finansowej i poczucie bezpieczeństwa. Niewielu konsumentów wie jednak, że wcześniejsza spłata kredytu konsumenckiego oznacza dla banku konieczność zwrotu proporcjonalnej wartości prowizji, jaką pobrał on przy okazji udzielania Państwu pożyczki. Aby pomóc osobom, które zaciągnęły kredyt po 01.01.2012 i spłaciły swoje zobowiązanie przed czasem, powstało nasze Biuro Zwrotów Bankowych. Przeanalizujemy dokumenty i bezpłatnie wycenimy zwrot!

Zwrot prowizji bankowej przy konsolidacji kredytu

Czym jest konsolidacja? To połączenie dwóch lub więcej wcześniej zaciągniętych kredytów w jeden, przy jednoczesnym ujednoliceniu stopy procentowej i innych warunków pożyczki, zazwyczaj z równoczesnym wydłużeniem okresu spłaty. Głównym motywem stosowania konsolidacji długu jest zmniejszenie kosztów jego obsługi przez klienta. Jeśli dokonali Państwo konsolidacji swoich zobowiązań, także należy się Państwu proporcjonalny zwrot prowizji bankowej! Konsolidacja wiąże się ze spłatą wcześniejszych zobowiązań.

Konsolidacja kredytu - zwrot prowizji

Przenosiny kredytu - zwrot prowizji

Zwrot prowizji bankowej przy przeniesieniu kredytu do innego banku

Podobnie sytuacja ma się przy okazji przenosin kredytu z jednego banku do drugiego. To także podstawa do otrzymania zwrotu prowizji bankowej. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, a nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzą Państwa przez proces odzyskania należnych pieniędzy szybko i sprawnie. Skuteczność naszego działania potwierdza duża ilość spraw zakończonych sukcesem dla naszych klientów.

Zwrot ubezpieczenia za wcześniejszą spłatę kredytu

Mało kto wie, że wcześniejsza spłata kredytu oznacza dla banku konieczność zwrotu proporcjonalnej części ubezpieczenia. Jest to dobra informacja dla wszystkich, którzy swoje zadłużenie konsumenckie spłacili w banku wcześniej. Oznacza to dodatkową gotówkę, która wróci do Państwa portfela.

Zwrot ubezpieczenia kredytu

Nie możesz odnaleźć dokumentów kredytowych?


Zadzwoń lub napisz do nas!

Prześlij wiadomość